Послуги  сім’ям, дітям та молоді, які потребують сторонньої допомоги, батькам, які виховують дитину-інваліда, у тому числі особам, які постраждали від насильства в сім’ї та торгівлі людьми:

оцінка потреб (моніторинг) та здійснення  соціального супроводу;

сприяння в отриманні правової та соціально-психологічної допомоги сприяння в отриманні інших соціальних послуг і консультацій фахівців служб, організацій, підприємств відповідно до запиту;

сприяння організації змістовного відпочинку та дозвілля, соціально – психологічній реабілітації.

Всі види послуг Центр надає анонімно та конфіденційно.

 

Звертайтесь: (+38)067-540-54-39

https://www.kmu.gov.ua/ua/news/modernizaciya-derzhavnih-program-socialnogo-zahistu-osib-z-invalidnistyu

 

Особи з інвалідністю

1513766894 polozhena li invalidnost pri gipertonii i chto nuzhno dlya polucheniya 2

В Україні особи з інвалідністю відносяться до категорії осіб, які потребують додаткових гарантій і підтримки від держави.  Інвалідом  є  особа  зі  стійким розладом функцій організму,   що   при  взаємодії  із  зовнішнім  середовищем  може призводити до обмеження її життєдіяльності, внаслідок чого держава зобов'язана  створити  умови  для  реалізації  нею  прав нарівні з
іншими громадянами та забезпечити її соціальний захист.Особливо це стосується дітей. Дітьми-інвалідами вважаються особи з інвалідністю, які не досягли 18 років.

Основними законами, в яких прописані гарантії для дітей-інвалідів, а також для інвалідів з дитинства, є Закон України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні» та Закон України «Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам».

0069

Інвалідність як міра втрати  здоров'я  визначається шляхом  експертного  обстеження   в    органах   медико-соціальної експертизи  центрального  органу  виконавчої  влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони здоров'я.

Напрямком діяльності центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді по роботі з інвалідами є:

 • оцінка потреби особи;
 • вирішення питань соціального захисту;
 • враховуються особливі потреби дитини або молодої людини, специфіка рівня життєдіяльності, психофізичних можливостей, розвитку духовної та інтелектуальної сфер людини;
 • соціально-педагогічної та правової соціальної допомоги особам з інвалідністю та членам їхніх сімей;
 • наданні інформаційно-консультативних послуг з правових питань, організації культурно-дозвілєвої діяльності, медичної реабілітації, працевлаштуванні.

Протидія торгівлі людьми. Про це варто знати!

“Людина – не товар”

87D81374 53F5 465C AA84 3C72DDBD120C w1023 r1 s

Торгівля людьми, зокрема жінками та дітьми - це добре організований транснаціональний злочинний бізнес, тісно пов’язаний з такими явищами як проституція, наркоманія та порноіндустрія. Поняття «торгівлі людьми», жертвою якої може бути будь-яка особа незалежно від статі та віку: чоловіки – з метою експлуатації в праці, діти – з метою примусового жебрацтва, жінки – з метою насильницького використання в нелегальному бізнесі, будь-хто – для вилучення та трансплантації органів.

Боротьба з торгівлею людьми - система заходів, що здійснюються в рамках протидії торгівлі людьми, спрямованих на виявлення злочину торгівлі людьми.

Напрямком діяльності центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  є:

 • оцінка потреби особи, яка постраждала від торгівлі людьми (жертви торгівлі людьми);
 • з’ясовує інформацію, яка дає підстави вважати, що певна фізична особа постраждала від торгівлі людьми;
 • складання плану реабілітації, яка постраждала від торгівлі людьми;
 • реабілітація особи, яка постраждала від торгівлі людьми;
 • комплекс медичних, психологічних, соціальних, юридичних та інших заходів, спрямованих на відновлення фізичного і психологічного стану та соціальних функцій особи, яка постраждала від торгівлі людьми;
 • ведення обліку осіб, які постраждали від торгівлі людьми.

Безпека людини, у першу чергу, залежить від неї самої!

protidiya torgivli lyudmi 1