Послуги неповнолітнім та молоді, яка перебуває в місцях позбавлення волі або звільняється з них та засудженим до покарання без позбавлення волі:

соціальний супровід неповнолітніх осіб, звільнених від відбування покарання з випробуванням та членів їх сімей;

соціальний патронаж осіб, звільнених від відбування покарання з випробуванням та членів їх сімей;

сприяння в отриманні правової допомоги;

сприяння працевлаштуванню;

  • сприяння в отриманні інших соціальних послуг і консультацій фахівців служб, організацій, підприємств відповідно до запиту;
  • консультації щодо збереження та підтримки здоров’я;
  • сприяння налагодженню зав’язків з родиною та з найближчим оточенням;
  • сприяння організації змістовного відпочинку та дозвілля, соціально – психологічній реабілітації.

Всі види послуг Центр надає анонімно та конфіденційно.

 

Звертайтесь: (+38)067-540-54-39

 

ЗЛОЧИННІСТЬ СЕРЕД НЕПОВНОЛІТНІХ ПОСТІЙНО ПРИВЕРТАЄ ДО СЕБЕ УВАГУ

b7f873942a59c28718e21faa52b8ac62

Щороку кількість неповнолітніх злочинців, на жаль зростає. До того ж правопорушниками стають дедалі молодші особи. Багато хто з підлітків вважає, що неповнолітньому нічого не загрожує, що він не може бути притягнутий до відповідальності, в тому числі й кримінальної. Але як проголошує славетний постулат «Незнання закону не звільняє від відповідальності».

images 2

Центр соціальнихслужб для сім’ї, дітей та молоді згідно з законодавством Центр здійснює соціальний супровід неповнолітніх осіб, звільнених від відбування покарання з випробуванням та членів їх сімей (п.1.2. Наказ Міністерства України у справах сім’ї,молоді та спорту № 1795 від 25.04.2008 «Про затвердження Порядку здійснення соціального супроводу центрами соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді сімей та осіб, які опинилися у складних життєвих обставинах»). Соціальний супровід неповнолітніх, направлених до Центру Інспекцією, відбувається шляхом надання соціально-реабілітаційних послуг, які визначаються відповідно до потреб неповнолітніх осіб, а також за допомогою проведення інформаційно-просвітницької роботи, спрямованої на формування свідомого та поважливого ставлення до соціально позитивного способу життя.